תפריט

נדרשים לביצוע עבודות איטום בשטח הגג? מחפשים אחר קבלן לאיטום גגות? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא את כל הפרמטרים המקצועיים אשר יבטיחו לכם בחירה נכונה של קבלני האיטום המקצועיים ביותר. 

איטום גגות היא פעולה מקצועית הנחוצה לכל מבנה מעת לעת וזאת לצורך מניעת חדירה של מי גשמים מגג המבנה אל קירות החוץ והפנים של המבנה. פעולת האיטום מיושמת במספר שיטות שונות שהמסורתית ביניהן היא איטום גגות באמצעות זפת חמה והמתקדמת ביניהן היא איטום גגות באמצעות יריעות איטום מתקדמות מסוגן. כאשר בוחרים קבלן לאיטום גגות ישנם מספר פרמטרים מקדימים עליהם חשוב לתת את הדעת בשלב הבחירה וביניהם:

  • הניסיון המקצועי העומד לרשות הקבלן בתחום ביצוע עבודות איטום בכלל ואיטום גגות בפרט – בדומה לכל שירות מקצועי אחר, גם בפעולת איטום גגות לניסיון המקצועי משקל רב ערך בבחירת זהותו של הקבלן המבצע. 
  • שיטות האיטום המיושמות על ידי הקבלן – כפי שציינו בפתיח, עבודות של איטום גגות מיושמות במספר שיטות שונות, ולכן, חשוב לבדוק שהשיטה בה מתמחה הקבלן מותאמת עבור סוג המבנה בו תהיו מעוניינים לבצע את עבודות האיטום של הגג. 
  • החומרים בהם נעשה שימוש לצרכי ביצוע עבודות האיטום – כל אחת מהשיטות המסורתיות והמתקדמות לביצוע עבודות איטום גגות, מחייבות את הקבלן לעשות שימוש בחומרי איטום איכותיים המבטיחים עמידות לאורך זמן. שימוש בחומרים נחותים או זולים מדי עלולים להחטיא את המטרה ולכן קיימת חשיבות רבה בבדיקת סוג ואיכות חומרי האיטום בהם הקבלן עושה שימוש. 
  • המלצות אישיות – במידה ואתם מעוניינים לשכור את שירותיו של קבלן לאיטום גגות כזה או אחר, מומלץ לבדוק ולחפש חוות דעת בנוגע לשביעות רצונם של לקוחות עבר מהשירות אותו הם קיבלו. המלצות הן החותמת החזקה ביותר שיש.  
  • שירותים נלווים המוצעים לכם על ידי הקבלן – קבלני איטום עוסקים בין היתר באיתור נזילות ומוקדי רטיבות בשטח הדירה ובפתרונות איטום נוספים מעבר לביצוע עבודות איטום בשטח הגג. בחלק מהמקרים, הפניה לקבלני האיטום נעשית לצורך בדיקת איטום מקיפה בשטח המבנה ולכן קיימת חשיבות רבה לשירותים הנלווים המוצעים לכם על ידי הקבלן. 

קבלן איטום לגגות - קווים לדמותו

איטום גגות בזפת או ביריעות ? מה עדיף?

כפי שציינו לעיל, איטום גגות היא פעולה המיושמת במספר שיטות שונות (בעדיפות שקבלן לאיטום גגות יעשה זאת), כאשר שתי השיטות העיקריות הן איטום גגות בזפת חמה ואיטום גגות ביריעות איטום מתקדמות. הבחירה בין השיטות נעשית בהתאם לגודל הגג בו תהיו מעוניינים לבצע את עבודות האיטום, כאשר איטום גגות בזפת היא השיטה החסכונית והזולה יותר אך היא מחזיקה מעמד רק ל-3 עד חמש שנים ואילו איטום גגות ביריעות נחשבת לשיטה מתקדמת יותר, אמנם בעלויות גבוהות יותר אך היא מחזיקה למספר רב של שנים. 

לקבלת מידע נוסף ו/או סיוע בחיבור לקבלנים מומלצים על ידינו לביצוע איטום גגות, אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים וניצור עימכם קשר.

צוות אתר ביטומני

פורטל מידע בנושא איטום

 

קראו עוד מידע מקצועי בנושא זה: